KONST / Litografier / Litografier 8484096
nr 848 4096
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
(f. 1925), Sverige
Litografier, 5 st, Ã…ke Pettersson (NÃ…W) (f. 1925), signerad
måndag 23 september 2013
kl 20:28:30
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
Läs mer om Ã…ke Pettersson (NÃ…W)